Raktári dolgozó (Budapest)

Raktári dolgozó

Raktári dolgozó (XV. kerület) nettó bér: 220.000,-Ft

Feladatok

  • Kamionok leszedése, rakodása
  • A szállítólevelek alapján az áruk összekészítése, csomagolása
  • Áruelőkészítés kiszállításra
  • Egyéb raktári feladatok (átkartonozás, fóliázás, címkézés)
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Friss erkölcsi bizonyítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Raktári árukezelési tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

Amit kínálunk

  • 100%-on bejelentett főállású munkakör 30 éves cégnél
  • Heti 40 órás munkaidő reggel 8.00 munkakezdéssel
  • Kulturált környezet
  • Jó csapatmunka, sok éves tapasztalattal
  • Fix alapbér + jutalom + pótlékok = nettó 220.000,-Ft/hó fizetés
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

  • Budapest XV. Székely Elek út 11.
  • (buszmegálló a telephely előtt)

A pozícióra a jelentkezéseket bemutatkozó e-mail-hez csatolt fényképes önéletrajzzal és referencia megadásával várjuk.

Munkabér

  • nettó 220 000 Ft / hó
Budapest