Raktári dolgozó – áruátvételi munkatárs (Biatorbágy)

GEFCO Magyarország Kft.

Raktári dolgozó – áruátvételi munkatárs

munkakörbe keressük új kollégánkat biatorbágyi raktárunkba

Mik lesznek a feladataid?

  • Beérkező szállítmányok átvétele,tételes ellenőrzése
  • Tehergépkocsik le- és felrakodása
  • Kimenő áru komissiózása, szállítmány tételes ellenőrzése
  • Elektromos targoncák használata, rakodási tevékenységek elvégzése, határidők-időkapuk betartása
  • Dokumentációk kezelése, szállítólevelek szortírozása
  • Napi kapcsolattartás az operációs irodával
  • Szkennerek / elektronikai eszközök használata
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a műszakvezetővel
  • Raktári rend fenntartása
  • Működési szabályzat és házirend betartása
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok alkalmazása és betartása

Mit kínálunk cserébe?

  • Biztos bérezés, megbízható munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • Egyéb juttatások (teljesítmény prémium, bejárás támogatás, baleset- és életbiztosítás)
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Csapatépítő események

Elvárások:

  • Érvényes elektromos targoncavezetői engedély
  • Min. 1-2 év logisztikai/raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Gyalogkíséretű-homlokvillás és tolóoszlopos targoncák rutinszerű használata
  • Kétműszakos munkarend (5:30-14:45 ill 9:30-18:15) vagy állandó éjszakai munkarend (20:45-05:30)
  • Fizikai terhelhetőség
  • Előny: autóalkatrész tárolásában / kezelésében szerzett tapasztalat

Plusz infók:

  • Munkába állás ideje: azonnal
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy

Miért jó választás a GEFCO?

A GEFCO több mint 70 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ 47 országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat és közel 15 000 munkavállalót foglalkoztat. A GEFCO szolgáltatásai immár 14 éve Magyarországon is elérhetőek. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti-, tengeri-, és légi szállítmányozás, raktárlogisztika, gépjárműszállítás, valamint a 4PL logisztikai szolgáltatás.

Budapesti és biatorbágyi irodáinkban több, mint 80 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá. Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk önkéntes napot és minden Karácsonykor adományokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Biatorbágy