Raktári kisegítő (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Raktári kisegítő

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Termék újrafeldolgozása és gyártásközi ellenőrzés,
  • Termék tároláshoz szükséges segédanyagok mozgatása, tároló konténerek összeszerelése,
  • Csomagoló anyagok előkészítése és bálázás.

Tiszaújvárosi partnercégünk számára keresünk logisztikai segítőmunkást!

Előny:

  • tűzvédelmi szakvizsga
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324 - vezetőüléses targonca)
  • raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos munkarend (H-P délelőtt : 6-14 ; délután: 14:00- 22:00)
  • műszakpótlék délutános műszakban 20%
  • br. 218.500 Ft alapbér + cafetéria br. 700.000 Ft / év
  • 13. havi fizetés
  • 14. havi bónusz
  • raktári pótlék
  • utazási költségtérítés, autóval nettó 21 Ft/km, tömegközlekedéssel 86%-os térítés, a fennmaradó 14% kérhető a Cafetéria keretből 1-es szorzóval.
  • tisztasági csomag
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros