Raktári koordinátor (Barcs)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

barcsi telephelyére

raktári koordinátor

pozícióba.

Ezek a feladatok várnak:

  • A raktárvezető munkájának támogatása.
  • A beérkező áruk szabályos átvétele, tárolása.
  • A készáru kiszállításának felügyelete és az ezekhez tartozó feladatok koordinálása.
  • A készletmozgással, anyagkiadással kapcsolatos tevékenység irányításában való aktív részvétel.
  • A raktárban tárolt anyagok, termékek pontos nyilvántartásának biztosítása.
  • A folyamatok SAP rendszerben történő adminisztrálása, a készlet és anyagmozgások nyilvántartásának ellenőrzése.
  • A raktár optimális kihasználtságának támogatása, a raktári tárolás rend biztosítása.
  • Belső logisztikai folyamatok koordinálása, folyamatok költséghatékonyságának biztosítása.
  • Raktári, szállítási adminisztráció elvégzése.
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (termelés, minőségügy, karbantartás).

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • minimum középfokú végzettséggel és raktárgazdálkodási ismeretekkel rendelkezel
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalatod van
  • rutinos számítógép felhasználó vagy, adminisztrációs jártassággal és SAP ismerettel
  • jó a kommunikációs, koordinációs, szervező és problémamegoldó képességed
  • megbízhatóság, precizitás, gyors, hatékony munkavégzés, rendszerszemlélet jellemez
  • pozitív-, eredményorientált, határozott és erős személyiség vagy
  • kihívásnak érzed a sokszínű és változatos feladatokat, igényled a fejlődést.

Előnyt jelent, ha:

  • Jól kommunikálsz angolul, szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Felelősségteljes munka, előrelépési lehetőség, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Barcs