Raktári munkás Oostrum, Hollandiában, 11,69€ -től órára (Hollandia)

A hirdetés már lejárt!

Raktári munkás Oostrum , Hollandiában, 11,05€ -től órára

A Flextronics Logistics BV ír eredetű logisztikai szolgáltató, mely ICT-iparra koncentrál.

A Flextronics irodái több mint 30 országban vannak, négy kontinensen.

Ez a raktár Oostrumban működik a legnagyobb ügyfelei számára : Lenovo Spare Parts, MC, Cisco, Logitech, Verifone.

A társaság új raktári munkásokat keres

A teljes óradíj 11,28 euró / bruttó, az alapóradíj 10,34 euró plusz ezen felül óránként 0,94 euró  üdülési pótlék.

Fő feladatai a következők lesznek:

  • Megrendelések felvétele szkenner segítségével, csomagolás, címkézés és szállítás szerinti válogatás;
  • Az áruk minőség-ellenőrzése, és jelentés a felügyeletnek a termék esetleges hibáiról
  • Egyéb logisztikai feladatok

A munka 6:00 és 18:00 között zajlik.

Szükség esetén rugalmasnak kell lennie, hogy extra órákat dolgozzon.

Felhívjuk figyelmét: Ha 10 km-re lakik a munkától, kerékpárral kell járnia a munkahelyére.

Ha 15 – 20 km-re lakik a munkától, e-kerékpárt (gyorsabb villanymotoros kerékpár) kap.

Főszezonban azonban a szálláshelyek a munkahelytől távol lehetnek (20-70 km).

Az összes alkalmazott szállítását az ügynökség biztosítja (kerékpárok / e-kerékpárok vagy tranzit).

Az órabéren felül heti 8,33%-os fizetett szabadságpótlékot kap a fizetésén felül, és a késői és hétvégi munkavégzésért is jár juttatás.

Ez egy hosszú távú ajánlat.

Készségek

  • Hasonló logisztikai tapasztalat előny lesz;
  • Kész mindenféle raktári feladat elvégzésére;
  • Rugalmas a munkaidővel ;
  • Csapatszellem és motivált az önálló munkára is;
  • A VOG (Erkölcsi bizonyítvány) kötelező;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Motiválva dolgozni és tanulni;
  • Készen áll arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon.
  • Jó angol nyelvtudás ( minimum B1)

Munkavégzés helye

Hollandia