Raktári munkás (Targoncás) (Tatabánya)

Az RB más: az elég jó itt nem elég.
Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.

Küldetésünk: Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért.

Küzdelmünk: Elérni azt, hogy a magas minőségű higiéniai, wellness termékekhez és tápszerekhez való hozzáférés jog legyen, nem pedig kiváltság.

Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte, köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója. A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?
Jelentkezzen a tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1250 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Raktári munkás (Targoncás)

Feladatok

  • Anyagok, áruk mennyiségi, minőségi átvétele
  • Termelés kiszolgálása, szakszerű anyag- és árumozgatás
  • Áru le-illetve felrakodása szállítóeszközre
  • Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
  • Részvétel a leltározási folyamatban
  • Veszélyes áruk kezelése

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány –3324; 3312
  • OKJ-s bizonyítvány (nehéz – vagy könnyűgépkezelői)
  • Raktározási tapasztalat
  • 12 órás, kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + nettó 25.000 Ft cafeteria / hó, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • RB részvényprogramban való részvételi lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdő és színházjegyvásárlási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál

Munkavégzés helye

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen.

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tatabánya