Raktári munkatárs (Barcs)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

barcsi gyártóüzemébe

Raktári munkatárs

pozícióba.

Feladatok

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Anyagmozgatás, egyéb raktározási feladatok
  • Készáru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettséggel vagy szakképzettséggel rendelkezel,
  • Van targoncavezető jogosítványod
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Felelősségteljes munka, előrelépési lehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében.
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Barcs