Raktári munkatárs (Tószeg)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Raktári munkatárs
423

Feladatok

  • Számítógépes adatrögzítési feladatok elvégzése

  • Raktáros feladatok elvégzése (alapanyagok bekészítése, késztermékek raktárban való elhelyezése, anyagmozgatás )

  • Beszerzéssel és gyártási területtel történő folyamatos kapcsolattartás

  • Műszakvezető utasításának követése, azok maradéktalan betartása

  • Raktári rend és tisztaság megóvása, fenntartása

Elvárások

  • KÖZÉPFOKÚ végzettség

  • MAGAS monotónia-tűrő képesség

  • MEGBÍZHATÓ, ÖNÁLLÓ munkavégzés

  • ÁLLÓ munka és 2 műszakos munkarend vállalása

  • KIVÁLÓ problémamegoldási képesség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Tószeg

  • Munkarend: 2 műszak - éjszaka PIHENHETSZ!

  • Munkaruházat is biztosított – nem a saját ruháid kopnak!

  • SZABAD hétvégék – több idő a családra/szórakozásra!

  • INGYENES bejárás  - céges buszokkal vagy költségtérítés fizetésével**

*Előre meghatározott mennyiség legyártása esetén!

**MT-ben meghatározott mértékben!

Amit kínálunk

CSAK 2 műszakos munkát keresel? UTÁLSZ éjszaka dolgozni?

Érettségivel rendelkezel, így felelősségteljes munkára vágysz?

SZERETSZ adminisztrálni, de a raktári közeg sem áll távol tőled?

Akkor ez a TE munkád lesz!

ÖSSZETARTÓ CSAPAT- FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG-AZONNALI KEZDÉS

  • GARANTÁLT alapbér versenyképes, pontosan érkező bér

  • HAVI bónusz – br. 36.000 Ft/hó – már az első teljes hónaptól jutalmazunk

  • NEGYEDÉVES BÓNUSZ - br. 30.000. Ft/hó – megháláljuk a kitartásod

  • PLUSZ EXTRA bónusz* - jutalmazunk a munkába fektetett energiád

  • CAFETERIA – br. 35.000 Ft/hó - próbaidő után biztosítjuk részedre

  • REZSI TÁMOGATÁS – br 38.000 Ft/hó – mert mi a plusz kiadásaidra is gondolunk

  • NAPI egyszeri INGYENES étkezést biztosított!

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településekről biztosítjuk:

Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek, Jászladány, Jászkarajenő, Jászalsószentgyörgy, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen,Kőtelek, Kuncsorba, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Szolnok, Tiszajenő, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszabög, Tiszasüly, Törökszentmiklós, Tószeg, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas.

Munkavégzés helye

Tószeg

Tószeg