Raktári munkatárs (Ecser)

Raktári munkatárs

Leírás

Európa egyik legismertebb multinacionális vállalata keresi új kollégáit raktárosi pozícióba, ECSERI telephelyükre! Amennyiben szeretnél egy folyamatosan bővülő, lendületes, összetartó csapat tagja lenni és nem okoz problémát a 3 műszakos munkarend vállalása, ne habozz, jelentkezz partnerünkhöz még ma!

Feladatok

  • Az üzletekből visszaérkező hulladék szelektív gyűjtése és kezelése
  • A raktárban található hulladékgyűjtők napi szinten történő ürítése
  • A raktár külső-belső tisztaságának biztosítása
  • Az áru-összekészítés és árubeérkezés ellátása üres raklapokkal és hűtőbokszokkal
  • Az üzletből visszaérkező tehergépjárművek fogadása és szükség esetén kirakodása, beleértve a szállítólevél ellenőrzését

Elvárások
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban, éjszakai és hétvégi műszak vállalása
  • Megbízhatóság, pontosság, együttműködő készség és minőségtudatosság
  • Fizikai terhelhetőség

Előny:
  • Targoncás jogosítvány, de nem feltétel (3313,3324)

Amit kínálunk
A megadott bérstruktúra minden munkavállaló számára egyenlő bánásmódot biztosít

Garantált évenkénti béremelés

Nagy értékű egészségprogram

Plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából

Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál

A közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km

Céges buszjáratok (Kőbánya-Kispest; Pestszentlőrinc; Vecsés; Örs vezér tere; Rákoskeresztúr; Ecser; Albertirsa; Monor; Üllő; Nagykáta; Sülysáp; Gyömrő; Maglód érintésével)

Munkavégzés helye

Ecser, Ady Endre utca

Ecser