Raktári munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk, a professzionális minőségű haj- és testápolási termékek mellett, finomkozmetikai termékeket is gyárt és forgalmaz. A gyártást, a legmodernebb technológiák figyelembevételével, kiváló minőségű alapanyagokból végzik, különös figyelmet fordítva a termékek megjelenésére és a csomagolás minőségére. A folyamatos fejlesztéseik sikerét az is jelzi, hogy ma már Európa 19 országában, Kanadában és az Egyesült Államokban is jelen vannak.

Raktári munkatárs

Feladatok

  • Szalag melletti teendők
  • Kozmetikai termékek csomagolása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkaidő

  • 6:00-14:00-ig vagy 14:00-22:00-ig tartó műszakok
  • Heti min. 16 óra vállalása
  • Napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest