Raktári munkatárs (Dunakeszi)

Dinamikusan fejlődő dunakeszi telephelyű fémipari vállalkozás fiatalos csapatába keres

Raktári munkatársat

kétműszakos munkarendre.

A telephely kiválóan megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt (a vonatállomásról menetrendszerinti buszjárat indul cégünkhöz) – a bejárás támogatása tárgyalási alapot képezhet.

Feladatok

  • áruátvétel
  • árukiadás
  • árumozgatás
  • kimenő áruk csomagolása
  • egyszerű adminisztrációs feladat a vállalkozás számítógépes rendszerében
  • munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárás

  • érvényes elektromos targonca jogosítvány

Előny

  • korábbi fémipari munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Hétköznapi munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőség megmunkálógépek használatára
  • Fiatalos munkatársi környezet
  • 100%-ban bejelentett, reális fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása megbeszélés részét képezi

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi