Raktári munkatárs, árukezelő (Budapest)

Raktári munkatárs, árukezelő

1 műszak, 8 órás munkakör

Munkakör:

  • Elsődleges feladat: Áruátvétel külső helyszínen, árurakodás, átvett áru adminisztrációja
  • Árumozgatás raktáron kívül és belül, -rakodás, -rendszerezés
  • Eszközök fizikai külső-belső takarítása
  • Vevői megrendelések összekészítése, csomagolása személyes átvételre, szállításra, és ennek adminisztrálása
  • Áruátvétel, csomagolás, árumozgatások, árukiadás (Raklapemelővel 500 kg megemelése, kézi mozgatáskor átlagosan 20 kg-os csomag emelése)
  • Hulladékkezelés (műszaki eszközök bontása, elektronikai hulladékok csoportosítása, adminisztrálása)
  • Raktár rendben tartása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés
  • Nagy munkabírás és monotónia tűrés

Előny, de nem elvárás:

  • Raktározási feladatokban szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil szervezeti háttér
  • kellemes, családias munkahelyi környezet
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra"  gombra kattintva kérjük elküldeni. A jelentkezésben, kérjük, tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését!

Budapest