Raktári munkatárs -raktárvezető (Budaörs)

Cégünk a Skytec-Hungary Kft. több, mint 30 éve foglalkozik állványok bérbeadásával, leesés elleni védelmi és elérhetőségi rendszerek szerelésével és napelemek telepítésével. Az alábbi munkakör betöltésére várjuk leendő kollégánkat:

Raktári munkatárs -raktárvezető

Feladatok

  • raktárban felmerülő feladatok komplex ellátása
  • teljes körű raktári adminisztráció
  • állvány bérbeadás ügyintézés
  • állvány kiadás és visszavétel, fizikai árumozgatás
  • projektekre áru összekészítés
  • áruátvétel, kiadás
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 3 év tapasztalat releváns munkakörben
  • raktár program kezelésében jártasság
  • számlázási ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • szabálykövető attitűd
  • jó problémamegoldó és együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • szakirányú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány
  • műszaki ismeretek
  • alapfokú nyelvismeret

Amit kínálunk

  • egy műszakos munkarend
  • családias, kis létszámú munkakörnyezet
  • változatos feladatok
  • hosszú távú, stabil, megbízható vállalati háttér
  • év végi prémium
  • munkaruha

Munkavégzés helye

Budaörs

Bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajz küldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Az állás betöltésével kapcsolatos egyéb kérdéseire a +36 30 822 9504 telefonszámon válaszolunk.

Budaörs