Raktári Operátor (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Raktári Operátor
420

Feladatok

  • Áruátvétel, betárolás és szortírozás automata szállítópályára

  • Kiszállításra történő előkészítés (Picking) automata robotraktárból

Elvárások

  • NE IJEDJ MEG az automata robotraktártól

  • ÉRDEKLŐDJ a legmodernebb munkaeszközök és raktártechnika iránt

  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)

  • TUDJ 5-7 kg-ot emelni

  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó

  • ÉRTS minimálisan a számítástechnikához, műszaki berendezésekhez

Amit kínálunk

UTÁLOD az éjszakai műszakot? Nálunk NEM KELL éjszaka dolgoznod!

NEM SZERETED a sok futkosást munka közben? Nálunk NEM KELL túl sokat mozognod!

HÉTVÉGÉN dolgozni? Köszi, nem! Nálunk CSAK 1 szombatot kell vállalnod havonta!

Egyszerű, váltott műszakos, hétköznapi munkára vágysz? Itt a lehetőség! NÁLUNK MEGTALÁLOD!

És ha ez még nem lenne elég, heti előlegkérési lehetőséggel is várunk!

  • TELJESÍTMÉNY prémium: Br. 60 150 Ft/hó

  • JELENLÉTI bónusz: Br. 90 226 Ft/hó

  • Váltott műszak:

  • A műszak: 6:30-15:30

  • B műszak: 13:00-22:00

  • CSUPÁN 8 óra/nap munkavégzés HÉTKÖZNAP

  • LEHETŐSÉG bérelőlegre, hetente*

  • KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ munkahely

  • KLIMATIZÁLT munkakörnyezet, a legmodernebb eszközökkel

  • KÖNNYŰ fizikai munka -> maximum 5-7 kg emeléssel

  • KEVÉS GYALOGLÁS modern automata rendszerekkel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest