Raktári operátor/targoncás (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Raktári operátor/targoncás

Leírás

Csatlakozz Te is Hozzánk és Vedd Kézbe a Jövőd!

Innovatív és dinamikusan fejlődő szolnoki partnercégünk, keres új csapattagokat az alábbi pozíciókba:

  • Raktári operátor
  • Targoncás

Ha szeretnél részese lenni egy lendületes és összetartó csapatnak, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • Targoncás jogosítvány esetén: feladatok ellátása oldalvillás vagy homlokvillás targoncával,
  • a gyártás területén beérkező áru raktározása és kiadása,
  • kiszállítások előkészítése,
  • szállítmányok, megrendelések átvétele szállítólevél alapján való ellenőrzése,
  • adminisztráció,
  • éves leltár készítésében való részvétel.

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély - a targoncás pozícióhoz,
  • legalább egy éves szakmai gyakorlat,
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása,
  • precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Órabér: br. 1735-2174 Ft-ig,
  • MÁR AZ ELSŐ TELJES HÓNAPTÓL: Cafeteria, és Minőségi bónusz
  • ÉVES BÓNUSZ: minőségi és jelenléti alapon, év végi kifizetéssel EGY ÖSSZEGBEN!
  • További béren kívüli juttatások: Vásárlási utalvány, Vacsorakupon , Külföldi utazás, kisorsolás alapján!
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállaltnál
  • támogató munkakörnyezet
  • ingyenes céges buszjáratok: Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kisújszállás, Kenderes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Törökszentmiklós
  • vagy útiköltség térítés

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok