Raktári technikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Raktári technikus

Leírás

Autóipari gyártópartnerünk megbízásából Raktári technikus pozícióba munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Termékek és anyagok átvétele, mennyiségi ellenőrzése, kicsomagolása, könyvelése
  • Anyagok kiszállításra történő előkészítése
  • Kiszállításhoz szükséges dokumentumok létrehozása
  • Problémás rendelések kezelése, eszkaláció, jegyzőkönyv készítése
  • Gyártáshoz szükséges segédanyagok előkészítése
  • Göngyölegek kezelése, mozgatása, nyilvántartása
  • Anyag összekészítés gyártási terv alapján

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, Jó problémamegoldó készség
  • Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú álláslehetőség
  • Családias, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Családi napok, csapatépítő események
  • Sportolási lehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Lakhatási támogatás

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen