Raktári végellenőr (Gyál)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük elhivatott új kollégánkat

Raktári végellenőr

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Szállítmányok szállítólevél alapján történő ellenőrzése (szárazáru és nem élelmiszer, kb. 10-25 ˚C-os hőmérsékletű raktárban)
  • Ellenőrzés eredményeinek kinyomtatása, nyilvántartása
  • Eltérés esetén jegyzőkönyvek felvétele
  • Adminisztratív jellegű feladatok, adatrögzítés
  • Kapcsolattartás a külső logisztikai szolgáltatóval és az ellátási csoportvezetővel
  • Esetenként helyettesítési feladatok ellátása a vecsési telephelyű raktárunkban

Téged keresünk, ha ...

  • Középfokú vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten alkalmazod a Microsoft Office programokat (Excel, Word, Outlook)
  • Szereted a raktári környezetet
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés jellemez
  • Tudod vállalni az állandó délutáni munkavégzést (13:00-tól 17:00-ig)
  • Hosszabb távon nyitott vagy a teljes munkaidős foglalkoztatásra

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • Raktári környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomagot, kiszámítható jövedelmet, műszakpótlékot biztosítunk
  • Stabil hátterű a vállalatunk
  • Összetartó, képzett csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye

  • Gyál

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, kérjük csatold szakmai önéletrajzod magyar nyelven!

Gyál