RAKTÁRKEZELŐ (Budapest)

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

Csatlakozz hozzánk

RAKTÁRKEZELŐ

munkakörbe!

Milyen feladatok várnak rád?:

  • A raktári feladatok (áruátvétel, betárolás, komissiózás, anyagkiadás, anyagmozgatás, csomagolás) végzése az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tűzvédelmi előírások betartásával
  • Esetenkénti hűtő- és fagyasztó helyiségben végzett munka
  • A raktár gépi és kézi anyagmozgatási feladatainak ellátása
  • Gépi anyagmozgatás magasemelésű targoncával
  • Számítógépes készletellenőrzés és készletmozgatás
  • Vonalkód olvasó rendszer használata
  • Aktív részvétel a leltározási tevékenységben
  • Raktári rend fenntartása

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • Vidám és jókedvű csapat vár téged
  • Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár nagy választékkal
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • A 35 év alatti munkavállaló 25 nap szabadság kiegészítésre jogosult

Jelentkezz, amennyiben…

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű-, vezetőállásos-, vezetőüléses-, magasemelő-, homlokvillás targonca)
  • Számítógépes ismeretekkel bírsz
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság jellemez
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés és nyitottság az új információk gyors befogadására jellemez
  • Terhelhető vagy

Budapest