Raktárlogisztikai munkatárs (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Marcaliban található partnercégünk részére keresünk

munkatársat.

Raktárlogisztikai munkatárs

Feladatok

  • A raktárban lévő anyagok kezelése, nyilvántartása, a raktári rend folyamatos fenntartása.
  • A beérkező alap- csomagoló és segédanyagok mennyiségi és minőségi átvétele.
  • Anyagmozgások követése, könyvelése
  • Hiány illetve többletjelentés a raktári adminisztráció illetve az üzemvezetés felé
  • Az üzemrészek zavartalan alapanyag ellátásának biztosítása
  • A készáru folyamatos átszállítása a termelésből, annak beraktározása
  • Komissiózás, kamionra rakodás
  • A hulladékok termelésből való elszállítása illetve a hulladékudvar üzemeltetése
  • Leltárban való részvétel

Elvárások

  • OKJ végzettség (targonca vezetői jogosítvány), min. szakmunkás végzettség
  • Terhelhetőség; jó állóképesség; csapatjátékos; együttműködő; felelősségteljes; megbízható; pontos; precíz; szabálykövető személyiség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny: MS Office és vállalatirányítási programok
  • Előny: német és / vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Marcali

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Marcali