Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Partnerünk budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazva a járműelektronika szinte minden területén. Termékpalettáján olyan magas technológiai szaktudást igénylő termékek szerepelnek, mint elektromos vezérlőegységek, meghajtó rendszerek, mechatronikai rendszerek, kijelzők, infotainment rendszerek.

Jelentkezz most, interjúzz januárban és kezd az ÚJ évet ÚJ helyen, ÚJ lehetőségekkel!

Raktáros

Feladatok

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján.
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása.
  • Igényelt anyaok kiadása a megfelelő jogosultág ellenőrzése után.
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontossá ellenőrzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Targoncavezetői engedély gyalogkíséretű, vezetőüléses és vezetőállásos targoncára (mindhárom megléte elvárás).
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat.

Előnyök

  • SAP felhasználói ismeret.

Amit kínálunk

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet.
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, szakmai képzések.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Versenyképes fizetés + cafeteria

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest