Raktáros (Szeged)

Várjuk leendő kollégáink jelentkezését

Raktáros

Feladatok

  • Beérkező anyagok átvétele és bevételezése
  • Raktári áruk mozgatása A kiszállítandó áruk előkészítése, csomagolása
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Leltározási tevékenység
  • A bevételezett készletek szakszerű kezelésében való részvétel
  • Anyagmozgatási és rakodási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középiskolai végzettség érettségivel OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés,rugalmasság
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Megbízhatóság, lojalitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben érdekli a fenti pozíció, várjuk fényképes önéletrajzát.

Szeged