Raktáros (Veszprém)

Bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat,

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok

  • a teljes raktári készlet átadás-átvételének leltár szerinti forgalmát bonyolítja,
  • a beérkező árut a szállítólevél/számla alapján átveszi, majd gondoskodik annak biztonságos és szakszerű tárolásáról,
  • a felületkezelő anyagok minőségi átvételét a felületkezelő technológus segítségével elvég­­­zi, továbbá igény szerint biz­to­sítja a lakkelőkészítő részére a szük­sé­ges felületkezelő anyagokat, a beérkezés dá­­tumát figyelembe véve,
  • a gyártáshoz szükséges anyagokat a megfelelő időben a termelésirányítás által mega­dott igény sze­rint a gyár­tóüzemhez készíti,
  • gondoskodik a kezelésében lévő raktárakban kezelt anyagok utalványainak előírás sze­rinti ke­­zeléséről, elszámolásáról,
  • az időszakosan előírt leltárfelvételt elvégzi, és részt vesz a leltár feldolgozásában. Fe­le­lős a ke­­ze­lésére bízott anyagok, alkatrészek leltár szerinti elszámolásáért,
  • a teljes raktári készletforgalmat (bevét/kivét) felrögzíti a vállalatirányítási rendszerbe,
  • gondoskodik a rábízott raktárterület tisztaságáról, rendezettségéről a területre vonat­ko­zó tűz­­­vé­delmi előírások betartásáról.

Elvárások

  • önállóan dolgozni tudó, de együttműködő személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatban gondolkodás,
  • számítógép felhasználói ismeretek (Office, Word, Excel),
  • munkájára igényes, megbízható, precíz személyiség.

Előnyök

  • asztalos végzettség és faipari tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszereke ismerete,
  • targonca jogosítvány.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség Európa vezető bútorgyártó cégénél,
  • versenyképes jövedelem,
  • egyéb béren kívül juttatások,
  • váltott műszak
  • munkavégzés, kizárólag hétfőtől-péntekig,
  • pályakezdők számára betanítási program,
  • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • kulturált, ergonomikus munkakörnyezet,

Munkavégzés helye

Veszprém

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen lenne csapatunk tagja, küldje el Szakmai Önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Veszprém