Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti központú piacvezető egészségügyi berendezéseket értékesítő és szervizelő márkaképviselet

Raktáros

munkatársat keres napi 4 órás munkaidőben.

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Késztermékek rendezett , szabályos bevételezése, kiadása, nyilvántartása
  • kollégák napi ellátása a munkavégzéshez szükséges anyagokkal
  • Termék, áruk összekészítése, rakodása

Amit elvárunk:

  • számítástechnikai, informatikai ismeretek
  • rugalmasság, felelősségvállalás, megbízhatóság, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Raktárosi tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély és felhasználási tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • felelősségteljes, önálló munka
  • fiatalos, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • telefon
  • családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest