Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Havi nettó 255.000 Ft kereseti lehetőség plusz Cafetéria
  • Üzemi étkezde
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Több műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Van középfokú végzettséged
  • Van új típusú targoncavezetői engedélyed, mindhárom típusra!
  • Legalább 1-2 éves targoncavezetői gyakorlattal rendelkezel
  • Több műszakos munkarend vállalása nem okoz gondot

Feladataid lesznek:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • Anyagok bekönyvelése, gépi és kézi anyagmozgatás
  • Igényelt anyagok kiadása
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos nyomon követése, készletfigyelés
  • Aktív közreműködés a leltárak során

Előny:

  • Közeli lakhely

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest