Raktáros (Miskolc)

FÜGGETLEN SZAKSZERVÍZ keres

Raktáros

munkatársat a csapat bővítése érdekében.

Ha szereted az autókat, dinamikus vagy, és élvezed az ügyfélkapcsolatokat, akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságának érdekében a szerelő munkatársak alkatrésszel való ellátása
  • Raktár kezelési feladatok elvégzése
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Számlázás
  • Visszáruk kezelése, raktári készletek szinten tartása
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek.

Elvárások

  • Magas szintű ügyfélorientáltság.
  • Jármű szerkezeti ismeretek, alkatrész ismerete
  • Ügyviteli szemlélet, pontosság,
  • Alkatrészes piac ismerete
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Raktárosi vagy értékesítői tapasztalat autóipari területen
  • Számítógép felhasználó szintű kezelése, széles látókör, logikus gondolkodás, pontos, precíz munkavégzés
  • B,C kategóriás vez.engedély

Amit kínálunk

  • fix alapbér, teljesítmény arányos kiegészítés,
  • cafetéria,
  • év végi bonusz
  • szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • kellemes munkakörnyezet és csapatmunka

Munkavégzés helye

Miskolc, Blaskovits út

Miskolc