Raktáros (Székesfehérvár)

Raktáros

Leírás

Székesfehérvári autóipari termékeket és alkatrészeket gyártó multinacionális céghez keresünk RAKTÁROSOKAT!

Világelső japán technológiákkal dolgozó, folyamatosan fejlődő, az autóipar kihívásait kereső és azoknak eleget tevő csapat tagja lehetsz!

Raktáros

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása kisgép, targonca és speciális egységek használatával.
  • A beérkezett szállítmány ellenőrzése és szétválogatása a szállítólevél alapján.
  • Be- és kitárolási feladatok ellátása a területen használt jelölő rendszer alkalmazásával.
  • Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Kiszállítási feladatok ellátása: kiszállítandó anyag összekészítése, a készletváltozás rögzítése.
  • Termeléstől történő áruátvétel
  • Szállítmányok kiszállításra történő összekészítése, ellenőrzése.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Raktározásban és targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Féléves bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Dolgozói kedvezmények több mint 30 partnernél
  • Ingyenesen biztosított munkaruha
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye

Székesfehérvár