Raktáros (Magyarország)

Gyógyszer nagykereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Elvárások:

Raktározási programot kulcs- soft program, mert a raktáros számlázza a kifelé menő árut., Angol nyelvtudás, Munkamenethez szükséges számítógépes rendszer használata, Leérettségiztél és szívesen tovább képeznéd magad, Örömmel foglalkozol emberekkel

Feladatok:

Szállítás megszervezése, Szállító fogadása, Érkező áru behordása a raktárba (ha szükséges), Érkező áru kicsomagolása, ellenőrzése, biztonságos elhelyezése, különös tekintettel a hűtős termékekre, Áruk becsomagolása a megfelelő módon, további szállításra felkészítése, palettára rakása, Nagy értékű gyógyszerekkel kell dolgozni, precíz , óvatos munkát igényel., , Munkaidő beosztása:, Részmunkaidős