Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A SONEAS cégcsoport vegyipari kutatás-fejlesztéssel és gyártással foglalkozik, és szakmai tudásunk, megbízhatóságunk és a jó minőség miatt egyre több nagynevű cég választ minket partneréül. Látogass el a www.soneas.com/hu weboldalra, és tudj meg rólunk többet!

Megújuló, egyre bővülő csapatunkba keressük biztos szakmai tudással és tapasztalattal rendelkező kollégáinkat. Ha Neked is fontos a korrekt bérfizetés, a fiatalos csapat és a pörgés, JELENTKEZZ hozzánk MOST, mert laboratóriumaink és üzemeink folyamatos anyagellátása érdekében

RAKTÁROS

munkakörbe keresünk kollégát azonnali munkakezdéssel.

A munkakör főbb feladatai:

  • beérkező csomagolóanyagok és vegyi anyagok ellenőrzés utáni átvétele, érkeztetése
  • az üzemek és laborok kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal
  • export anyagok előkészítése, csomagolása
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása (részben számítógépen)
  • raktárak rendjének, tisztaságának fenntartása

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi alapfeltételeknek:

  • középfokú iskolai végzettséged van
  • alapszintű számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezel
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és legalább két éves, balesetmentes vezetési gyakorlattal
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítványod és jogosítványod van targoncavezetési gyakorlattal
  • erős fizikai munkabírású vagy, aki egészségügyileg alkalmas a munkakör betöltésére
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzésre vagy képes és hajlandó, megbízható vagy

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

vegyiparban szerzett gyakorlat és/vagy ADR jogosítvány megléte

Amit kínálunk:

  • hatóságoknál bejelentett munkaviszony
  • a munkabér időben, átutalással érkezik
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, Illatos út
  • Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet
e-mail címen “RAKTÁROS” megjelöléssel.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása és az online / személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés folyamatos. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Budapest