Raktáros (Maglód)

Autóipari műanyag alaktrészgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Elvárások:

Ha Ön igényes a munkájára, fontos Önnek egy biztos, hosszútávú munkahely és a jó csapat, vállalja a 3 műszakos munkarendet - jelentkezzen hozzánk!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Min. 1 év raktáros munkakörben szerzett tapasztalat, 3324 vezetőüléses; 3313 vezetőállásos és 3312 gyalogkisértű targoncakezelői jogosítvány, Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, Megoldáskereső hozzáállás, csapatmunka, együttműködés, rugalmasság, Tanulási készség, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Beérkező anyagok kijelölt helyre való mozgatása, beérkeztetése, átvétele, Minőségi átvétel után raktári helyre mozgatása és könyvelése, A gyártás alapanyag igényléseinek összekészítése és az anyagkiadások könyvelése (SAP), Készáru raktárban tárolt anyagok nyilvántartása, Kiszállítandó szállítmányok összekészítése, csomagolása az előírásoknak megfelelően

Amit kínálunk:

8 órás főállású foglalkoztatás, Versenyképes fizetés, Több elemből álló bónuszrendszer, Béren kívüli juttatás: Cafetéria (éves bruttó keret: 540.000 Ft), Beutazás támogatása (30 Ft/km) vagy műszakokhoz igazodó céges buszjárat, Tiszta, rendezett munkakörnyezet, Egészségbiztosítás, , Szállást nem tudunk biztosítani!, , Munkavégzési információ:, Maglód (M0 közelében) - céges buszjáratot biztosítunk

Munkavégzés helye:

Maglód

Maglód