Raktáros (Budapest)

Raktáros-targoncás .

Cégünk 22 éve működő folyamatosan fejlődő kereskedelemmel foglalkozó magyar vállalkozás.

A HIRDETÉS ADATAI:

  • Pozíció neve: Raktáros-targoncavezető
  • Hirdető cég: Gips-Protech Kft.
  • Elsődleges kategória: Fizikai, Segéd, Betanított munka - Anyagmozgatás, Rakodás
  • Város: Budapest

Cégünk 20 éve stabil állandó növekedéssel müködő szárazépítészeti szakkereskedés. Következő munkakörökbe keres motivált kollégát: RAKTÁROS TARGONCAVEZETŐ

Főbb feladatok:

  • Targoncával anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása - leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • Megbízhatóság, önállóság -
  • Precíz munkavégzés, talpraesettség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Csapatszellem

Előny:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér -
  • Teljesítménybónusz
  • munkába járás költségtámogatása

munkaidő:

hétfőtől péntekig egy műszakos munkarend - biztonságos munkakörnyezet - stabil,  hátterű cég - hosszú távú munka, fejlődési lehetőséggel - emberközpontú vezetőség.

 Munkavégzés helye:

Budapest X. Száva u 4/b.

  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Budapest