Raktáros (Budapest)

Csatlakozz hozzánk Raktáros pozícióba!

Cégcsoportunk a magyarországi kereskedelmi szektor kiemelt szereplőit képviseli a hazai és a nemzetközi disztribúciós piacon egyaránt. Az E-Space Trading Hungary Kft. frissen induló vállalkozás, „fiatalsága” ellenére rohamos léptékben halad a fejlődés útján és tör előre a növekedés érdekében.

Teremts értéket a kitartó munkáddal, hogy együtt hozzájáruljunk a megállíthatatlan fejlődéshez!

Csatlakozz hozzánk Raktári munkatárs pozícióba!

Amikre nálunk mindenképp számíthatsz:

  • Óriási a pörgés, új és változatos kihívásokkal teli célok
  • Hosszú távú munkalehetőség, ahol támogatjuk a személyes fejlődésed, karrier céljaid
  • Oszlopos tagja lehetsz egy olyan csapatnak, ahol a sikert felelősségünknek érezzük
  • Az eredményeket és kiemelkedő teljesítményt elismerjük és jutalmazzuk
  • A legmodernebb eszközöket biztosítjuk a munkavégzéshez

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

  • Áruátvétel, árukiadás
  • Raktár rendszerezése, rendben tartása
  • A cég teherautóinak fel és lerakódása
  • Készletfigyelés
  • A raktárvezető munkájának általános segítése
  • Áruk összekészítése csomagküldésre, komissiózás
  • Szállítólevelek és kiadási bizonylatok pontos kiállítása
  • Raktári hulladékgazdálkodás
  • Leltárak előkészítésében, végrehajtásában és dokumentálásában aktív részvétel
  • Munkavédelmi szabályok és raktári rend betartása
  • Visszáru kezelés

Téged keresünk, ha:

  • Érdekel a műszaki cikkek széles skálája
  • Raktározási területen szereztél legalább 1-2 év tapasztalatot
  • A határidőkre mindig figyelsz
  • A MsOffice programokat magabiztosan használod
  • Kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló természetű kollégák között dolgozni

Budapest