Raktáros (Pécel)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot valamint csatolja önéletrajzát.

Raktáros
57

Feladatok

  • Árubeérkezés (ellenőrzés, könyvelés SAP-ban)
  • Tárhelyre pakolás/ könyvelés
  • Üzemegységek szakszerű kiszolgálása
  • Autóipari normák szerinti pontos anyagmozgatás és dokumentálás
  • Raktári rend és fegyelem betartása
  • Kiszállítások elkészítése, csomagolás
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal
  • Leltározásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány, OKJ bizonyítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Raktáros munkakörben szerzetet tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Elektronikai járműipari alkatrészek gyártására szakosodott partnerünk számára keressük legújabb munkatársunkat, RAKTÁROS pozícióban.

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • BÓNUSZ rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel