Raktáros (Maglód)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Raktáros
68

Feladatok

  • Árubeérkezés (ellenőrzés, tárolás, könyvelés SAP-ban)
  • Tárhelyre pakolás/ könyvelés
  • Üzemegységek szakszerű kiszolgálása
  • Raktári rend és fegyelem betartása
  • Kiszállítások elkészítése, csomagolás
  • Alapanyag és készáru mozgatása
  • Leltározásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • OKJ ( 3313, 3323, 3324 )bizonyítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Raktáros munkakörben szerzetet tapasztalat

Amit kínálunk

Partnercégünk, Japán tulajdonú autóalkatrész gyártó vállalat maglódi, újonnan épült gyáregysége részére felvételt hirdetünk RAKTÁROS munkakörbe.

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód