RAKTÁROS (Törökbálint)

Világítástechnikával foglalkozó cég törökbálinti raktárába munkatársat keres

RAKTÁROS

munkakörbe.

Feladatok

  • szállítmányok fogadása és raktározása
  • komissiózás - az áruk előkészítése, megadott megrendelés szerint
  • áruátvétel és árukiadás
  • áruellenőrzés
  • készletek leltárnyilvántartása
  • munkaterület rendben és tisztán tartása
  • egyéb raktári feladatok

Elvárások

  • alapos, pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • raktározás terén szerzett tapasztalat
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • targonca vezetői engedélyek: OKJ bizonyítvány, Gépkezelői jogosítvány (vezetőüléses targonca – 3324, vezetőállásos targonca - 3313)
  • Törökbálinttól nem túl messze lakik.

Munkavégzés helye

Törökbálint, DEPO, Raktárváros, PF.66. BKV busszal elérhető.

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Törökbálint