Raktáros (Budapest)

Budapest 4. kerületében lévő partnercégünkhöz keresünk raktáros kollégákat.

Raktáros

Feladatok

  • beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele,
  • beérkezett anyagok belső jelölése, előkészítése a raktári tároláshoz,
  • vevői megrendelések előkészítése szállításra,
  • áruk csomagolása, kiadása,
  • raktári rend fenntartása.

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség,
  • 3324-es targoncavezetői jogosítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés,
  • önállóan és csapatban való együttműködés,
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (MS Office).

Előny:

  • magas emelésű targoncavezetésben szerzett rutin,
  • 4223-as mobil szerelő kosár végzettség,
  • SAP és PDA rendszer ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér,
  • csúsztatott munkarend hétfőtől péntekig: A hónap: 7:30-16:00, B hónap: 10:00-18:30,
  • éjszaka, illetve hétvégén nincs munkavégzés,
  • munkaruha,
  • egészségbiztosítás,
  • élet-és balesetbiztosítás,
  • negyedéves bónusz,
  • bejárási támogatás (86% vagy 30 Ft/km),
  • próbanap biztosítása.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest