Raktáros (23. kerület) (Budapest)

Raktáros (23. kerület)

Leírás

A 23.kerületi partnerünk a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődésmeghatározóként a cég, több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén. Raktáros kollégák jelentkezését várjak 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Raktári feladatok ellátása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Targonca magabiztos kezelése
  • Adatok rögzítése SAP-ban
  • Alkatrészek kigyűjtése, betárolása

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Legalább kettő új típusú gépkezelő jogosítvánnyal rendelkezz (3312, 3313, 3324, 3327, 3336)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • 23. kerületbe való bejárás, egyénileg

Amit kínálunk
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Családias hangulatú csapat
  • Az új kollégák beilleszkedése és betanulása mentor programmal támogatva történik
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség biztosítása
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomag
  • Minden kolléga kiterjedt élet-és balesetbiztosítással rendelkezik, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditerem használata, illetve egy külön sportegyesület tagja is lehetsz , ahová örömmel várnak

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest