Raktáros-Alsózsolca (Alsózsolca)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Raktáros munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Raktáros munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Raktáros munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Alap- és segédanyag, alkatrész- és készáru raktár irányítása és adminisztrálása a lerakodás, bevételezés, raktározás, raktárnyilvántartás, kiadás és felrakodás folyamatán keresztül.
  • A tárolás során gondoskodik a raktárba betárolt anyagok állagmegóvásáról.
  • Vezeti a kiadással és bevételezéssel kapcsolatos nyilvántartásokat, figyeli a raktári készletet, és gondoskodik az időbeni feltöltésről.
  • Leltározások megszervezése és lebonyolítása.

Elvárások:

  • 2 műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható, együttműködő személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés

Előny:

  • SAP ismerete

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Adható BÓNUSZ a bruttó alapbérének 10%-a (bizonyos kritériumoknak való megfelelés esetén, pl. munkavédelmi előírások betartása)
  • Nettó éves 450.000,- Ft. Cafeteria (havi nettó 37.500,- Ft SZÉP kártyára való utalás) – MÁR A BELÉPÉS NAPJÁTÓL
  • Munkaruha / munkavédelmi ruha biztosítása
  • Munkába járási támogatás (saját személygépkocsi használatával 15 Ft/ km; helyi és helyközi bérlet 100 %-át megtérítjük)

Alsózsolca