RAKTÁROS-ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ (Szeged)

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres

raktáros-áruösszekészítő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • a Társaság raktárainak kezelése
  • az anyag- és késztermék készletek átvétele, tárolása, kiadása
  • anyagmozgatás és PDA-s rendszerrel való komissiózás
  • a göngyölegek kezelése
  • kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése
  • leltározásban való részvétel
  • gyártó üzem anyag- és kellék kiszolgálása
  • tartálypark kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség

  • új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat és targoncavezetői gyakorlat,
  • felhasználói számítógépes ismeret.

Jelentkezésnél előnyt jelent

  • Multi kereskedelmi és/vagy hasonló ipari, logisztikai-elosztó raktárnál szerzett szakmai tapasztalat vagy vegyipari szakmai ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
  • Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
  • Munkába járás támogatása, munkaruha juttatás

Munkavégzés helye, jelentkezés

  • 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.
  • Pályázatát a fenti címre vagy a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldje el.

További tudnivalók

  • Kettő műszakos munkavégzés.
  • Bővebb információ: Nagy László raktárvezető hely. tel.: 30/938-7191

Szeged