Raktáros-Beled (Győr)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres Raktáros munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres Raktáros munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok rajzszám alapján megfelelő tárhelyre szállítása,
  • Termelési rendeléshez igazodó alapanyagok komissiózása,
  • A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése,
  • Áruk, készletek mozgásának vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése,
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • Raktározásban és targoncavezetésben szerzett tapasztalat,
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Targoncavezetői OKJ és új típusú NKH jogosítvány,
  • Alapszintű számítógépes ismeretek,
  • Középfokú végzettség (szakmunkás végzettség, érettségi ) előny,
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, határozott személyiség.

Amit nyújtunk:

  • Megbízható, kiszámítható stabil vállalati háttér,
  • Bejelentett teljes munkaidő,
  • Szakmai, technikai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Program használatának betanítása,
  • Versenyképes fizetés,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Teljesítményarányos mozgóbérrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkabér

  • bruttó  1 849 - 2 449  Ft  / óra
Győr