Raktáros / gépkocsivezető / szállító (Budapest)

Budapest, XI. kerület

Beltéri nyílászáró forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros / gépkocsivezető / szállító

Elvárások:

  • Vezetői engedély,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás,
  • Word, Excel ismerete, számítógépes alapismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben végzett munka, magabiztos fellépés,
  • Rugalmas hozzáállás, váratlan feladatok elvégzésére képesség,
  • Tehergépkocsi illetve targoncavezetői jogosítvány / gyakorlat,
  • Jó kommunikációs képesség és kulturált megjelenés, udvarias fellépés

Feladatok:

  • Anyagok betárolása, kiadása,
  • Gyártókhoz és beszállítókhoz anyagbeszerzés dobozos kisteherautóval, szerelési címre kiszállítás,
  • Partnerekkel történő egyeztetés,
  • Ügyvezető támogatása,

, Megbízóról:,

Beltéri nyílászáró kereskedelemben több mint 25 éve jelenlévő magyar kisvállalkozás, minőségi gyártók képviseletével és forgalmazásával sikeresen elégíti ki nagyszámú partnereit., Erősségük az egyedi feladatok megoldása, tervezőkkel történő együttműködés., Nyitottak az újdonságokra és biztos jövőképpel, megrendelői és tulajdonosi háttérrel rendelkeznek.

Amit kínálunk:

  • 8 órás de rugalmas munkaidő,
  • Betanulás után önálló munkakör és feladatok,
  • Kiszámítható és hosszútávú munkalehetőség,
  • Biztos munkahely,
  • Piacképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Budapest