Raktáros kollégát keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Raktáros kollégát keresünk

Feladatok

  • A beérkező áru szakszerű átvétele, kiszállítandó áru szakszerű kiadása.
  • az áru minőségi és mennyiségi átvétele, annak tételes megszámolása, illetve mérése,
  • a csomagolás sértetlenségének vizsgálata,
  • a szállítólevél aláírása, ha az átvett áru a megrendelésnek megfelel.
  • Ellenőrzi a szállítóktól érkező dokumentációt.
  • Ellenőrzi a beérkező áru megfelelőségét, állapotát, mennyiségét, csomagolásának megfelelőségét, vonalkódját..
  • a raktári betárolás és az árukiadás anyagmozgatási feladataiban közreműködés kézi erővel, illetve kézikocsival,

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • 2 éves gyakorlati idő
  • anyagmozgatási ismeretek
  • méréssel kapcsolatos ismeretek,
  • raktári gépek és segédeszközök használatának ismerete
  • anyagmozgatással, tárolással kapcsolatos ismeretek

Előnyök

  • targoncavezetői végzettség

Amit kínálunk

  • havi fix alapbér + teljesítményarányos juttatások
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • szakmai fejlődés és szakmai tréningeken való részvétel
  • versenyképes jövedelem
  • kihívást jelentő változatos munka

Leírás

Innovációs gyártó cég RAKTÁROS kolléga személyében munkatársat keres! Megbízónknak 451 megépült üzem a 30 év alatt. Tejfeldolgozó üzemek, sörgyárak tervezése, gyártása, helyszíni beüzemelése Európától-Ázsiáig.

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Budapest