Raktáros-komissiózó (Budapest)

Szenzorokat és kapcsolókat gyártunk a németországi Bernstein AG megrendelései alapján. Évente sok millió darab terméket készítünk és szállítunk. Mindezt kiváló minőséget nyújtó munkatársainknak köszönhetjük. Fontosnak tartjuk, hogy munkatársaink jó hangulatban, befogadó és támogató légkörben végezhessék a napi munkájukat.

Változatos raktári munkát végeznél?
Fókuszod a számolás pontosságára és a rend fenntartására irányul?
Nem bírsz tétlenül állni, mindig mozgásban vagy?
Csatlakozz a raktáros csapatunkhoz!

A következő pozícióra keresünk munkatársat:

Raktáros-komissiózó

munkakör betöltésére

Ezt tudjuk nyújtani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • Alapbért + cafeteria juttatást + jelenléti pótlékot + teljesítményarányos mozgóbért (ami függ a pontosságodtól és a raktári előírások betartásától)
  • Egy műszakos munkarendet, 8 órában. Akár rugalmasságot a napi munkakezdésedben.
  • Megbecsülést: mi megdicsérünk, ha jól teljesítesz, és még több pénzt is kapsz érte.
  • Támogató betanítást: nem várjuk el, hogy mindent tudjál elsőre.
  • Azon vagyunk, hogy segítsük a betanulásod.
  • Csapatot, akik befogadnak és segítenek.
  • Egészséges, biztonságos és tiszta munkakörnyezetet
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és év végén a kitartó munkádért

Mi lesz a feladatod:

  • Elektronikai alkatrészek mennyiségi átvétele, bevételezése és a megfelelő tárhelyen történő
    elhelyezése
  • Alapanyagok be- és kikönyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Gyártási megbízások alapján az alapanyagok komissiózása
  • Évközi és év végi leltári feladatok elvégzése
  • A raktári rend fenntartása

Ehhez szükséges, hogy:

  • Legyen tapasztalatod raktári környezetben
  • Legyen targoncavezetői jogosítványod
  • Kellően gyorsan és precízen végezd munkádat.
  • Alapfokú ismereted a számítógép-kezelésben
  • Igényed a rendre, tisztaságra

Budapest