Raktáros / logisztikus (Törökszentmiklós)

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, fémipari termékek gyártásával foglalkozó piacvezető szolnoki cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros / logisztikus

Elvárások:

  • Targoncakezelői jogosítvány,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B jogosítvány (C, D előnyt jelent),
  • Törökszentmiklósi lakosok előnyben

Feladatok:

  • Szállítmányok fogadása, mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • Tárhelyre pakolás/iktatás,
  • Üzemegységek szakszerű kiszolgálása,
  • Optimalizálja a folyamatos árubeszerzést,
  • Pontos anyagmozgatás és dokumentálás,
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal,
  • Megrendelések összekészítése, csomagolása, árukiadás,
  • Leltározásban való aktív részvétel,
  • Készletellenőrzések

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + bónusz,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat,
  • Szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

Szolnok

Törökszentmiklós