Raktáros munkatárs (Nagytarcsa)

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros munkatárs

Elvárások:

  • OKJ-s vezetőüléses targoncavezetői engedély, targoncavezetői gyakorlat,
  • Raktározási ismeretek / munkában szerzett tapasztalat,
  • Precíz önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • Rugalmas munkaidő

Feladatok:

  • A beérkező áruk lerakodása, tételes átvétele, raktárba történő mozgatása/betárolása,
  • A megrendelt áruk komissiózása, összekészítése, csomagolása, címkézése, árukiadás, járműrakodás,
  • Raktári bizonylatok / dokumentumok kezelése, árukészlet leltározása,
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása,

, Megbízóról:,

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás., Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • Versenyképes alapbér, motivációs béren kívüli juttatás,
  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Nagytarcsa