Raktáros pozíciók Budaörsön! (Budaörs)

Raktáros pozíciók Budaörsön!

Leírás

Változatos pozíciók tiszta raktári környezetben! Dolgoztál már raktári területen áruösszekészítőként? Van targoncás jogosítványod és szeretnéd kamatoztatni a tudásod? Adminisztrátori munkakör érdekelne? Esetleg pályakezdőként egy stabil munkahelyet keresel, ahol betekintést nyerhetsz egy logisztikai nagyvállalat mindennapjaiba? Bármelyik igaz rád, Téged keresünk! Budaörsi partnerünk telephelyére változatos raktári pozíciókba új kollégákat keresünk!

Feladatok

  • Megrendelések kiszedése
  • Ki- és betárazás
  • Leltár készítés
  • Áruösszekészítés, anyagmozgatás
  • Egyéb raktározási feladatok, targoncakezelés (tapasztalattól és végzettségtől függően)
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások
  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Targoncás pozíciók esetén targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)

Előny:
  • Raktározási tapasztalat
  • PDA ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szabad hétvégék!
  • Barátságos, támogató csapat
  • br. 44.000 cafetéria az első teljes hónaptól
  • Negyedéves bónusz
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs