Raktáros- Szombathely (Szombathely)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Raktáros munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Raktáros munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Gyártási igényekre történő kiadás (raklapos, ill. komissiós)
  • Kézi szkenner használata
  • Hordozók, göngyölegek kezelése
  • Magasraktári környezetben történő munkavégzés
  • Targoncák, ill. daruk használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses)
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 350 000 – 390 000 Ft
  • Kiemelt műszakpótlék (délután:30%, éjszaka:50%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárási támogatás (br.19,67 Ft/km)
  • Dolgozói kedvezményprogram (uszoda + edzőterem)
  • Ingyenes szállás lehetőség vagy albérlettámogatás

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órába
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  350 000  Ft  / hó
Szombathely