Raktáros-targoncás (Bicske)

A hirdetés már lejárt!

A MAGYARMET Finomöntöde Kft.

bicskei telephelyére keres

RAKTÁROST - TARGONCÁST

Feladatok:

  • Raktáron belüli árumozgatá
  • Áruk szortírozása és előkészítése szállításra
  • A raktár árukészletének kezelése (ki- és betárolás)
  • A kiszállítandó áruk összekészítése, csomagolása, dokumentálása
  • A beszállított áru mennyiségi ellenőrzése, a szállítólevél igazolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezető OKJ-s bizonyítvány
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret és gyakorlat

És amit mi ajánlunk Önnek:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, Cafeteria támogatást, bejárási támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk ebben a kiemelkedő munkakörben.

Munkavégzés helye:

2060 Bicske, Kanizsai u. 12.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Küldje el önéletrajzát. Bízunk benne, hogy találkozunk!

Bicske