Raktáros-targoncás (Budapest)

Kozmetikai vállalatunkhoz Budapest IX. kerületbe

Raktáros-targoncás

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • raktározási, komissiózási, targoncázási feladatok végzése
  • a raktárból kimenő és a raktárba beérkező anyagok szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása
  • áruátvétel-árukiadás
  • szállítási/logisztikai nyilvántartások kezelése, felügyelete
  • leltározásban való részvétel

Fontos nekünk:

  • raktárosi gyakorlat
  • érvényes targoncavezető jogosítvány és ehhez kapcsolódó OKJ bizonyítvány
  • alapszintű Office felhasználói ismeretek
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdést
  • teljes munkaidős, bejelentett állást korrekt bérezéssel
  • kiváló Csapatot szuper Kollégákkal és Felettessel
  • hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, tehát, a hétvége szabad
  • hosszú távú, biztos munkahelyet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak és méltó tagja lehetsz Csapatunknak várjuk bérigénnyel ellátott jelentkezésedet.

Budapest