Raktáros - Targoncavezető (Csongrád)

Raktáros - Targoncavezető

Leírás

Csongrádi partnercégünk csapatába keresünk RAKTÁROS- TARGONCAVEZETŐI pozícióba munkatársat!

Gyors belépési lehetőség és biztos munkabér kifizetés!

Feladatok

  • Beérkező áruk leszedése, kezelése
  • Termelés folyamatos kiszolgálása
  • Rakodás, anyagmozgatás
  • Raktári készletek ellenőrzése, komissiózás

Elvárások
  • Targoncavezetői engedély (3324)
  • 2 műszak vállalása
  • Pontosság, precizitás és megbízhatóság
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek előny

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű szerződés és biztos munkabér kifizetés
  • Alapbéren felüli egyéb juttatások: Jelenléti bónusz, Motivációs bónusz
  • Kiemelkedő cafetéria (Br. 35.000 Ft)
  • Délutáni műszakpótlék (30%),
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Ingyenes céges járatok Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon, és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon
  • Útiköltség támogatás: busz (100%) és autó (30Ft/km)
  • Munkaruha biztosítás
  • Csongrádi munkavégzés

Egyéb információk

+36 63 570 242

Telefon

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád