Raktáros/áruszállító (Budapest)

28 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó cégünk kollégát keres

Raktáros/áruszállító

munkakörbe, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Vevői megrendelések pontos összekészítése;
  • Az összekészített áruk kiszámlázása és szállításra alkalmas becsomagolása;
  • A napi kiszállítási útvonalak megtervezése, költség-és idő hatékonyan;
  • A megrendelt áruk kiszállítása és tételes átadása a partnereknek;
  • Partnerektől visszáru begyűjtése;
  • A cég által megrendelt termékek beszállítása a céghez;
  • A szerviz által javításra kiküldött termékek kiszállítása külső szerviznek és ezek visszaszállítása;
  • Futáros csomagok átadása a Futárcégnek a járatösszesítő alapján;
  • Fennmaradó időben raktárosi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Minimum középfokú a végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kisteherautón szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat;
  • Pozitív és dinamikus jellem;
  • Ügyfélközpontú a szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyök

  • Budapest környéki városok ismerete.
  • Targoncavezetői engedély

Amivel hozzájárulunk a sikereidhez

  • Folyamatos képzésekkel segítjük a szakmai és személyes fejlődésed;
  • Versenyképes fizetést és Cafetériát kínálunk számodra;
  • Folyamatos, jó hangulatú csapatépítő programokkal várunk;
  • Egy igazán fiatalos és családias környezetben dolgozhatsz.

Alapinformációk az állásról

  • Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Ipari park utca 8.
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 08:30-17:00, pénteken 08:00-16:30.

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest